LEGO Star Wars
  Hlavní menu
Novinky Úvod Návody Odkazy

  Anketa
Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Úžasný (4266 hl.)
 
Dobrý (2715 hl.)
 
Ujde (2745 hl.)
 
Nepřehledný (2545 hl.)
 
Strašný (2590 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14861

  Vyhledat v návodech

StrmilovČeská Kanada chataPenziony TelčSamota ubytováníCyklistikaRybolovUbytováníChata rybníkKunžakChalupa jihočeské pohraničíČeská Kanada ubytováníKomorníkStrmilov Penziony

  Autoři návodů

  Abeceda her.cz
LEGO Star Wars 1
O hře / zákysy
LEGO Star Wars 2
O hře / zákysy

  ABCgames.sk
LEGO Star Wars 1
LEGO Star Wars 2

  Dostupnost
Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

E2K1 - Objevení Kamina
Datum vydání: 18. 09. 2006 (10189 přečtení)

Story postavy: Obiwan Kenobi, R4-P17 Požadavek na True Jedi: cca 46'000 bodů

Jděte doleva, silou umístěte kola k výtahu, vyskočte na něj a se skokanem seberte kanistr. Jděte doprava, seberte všechny body a složte Silou sloup. Jděte dál doprava a s R2 přeleťte pro kanistr. Jděte naposledy doprava a dveřmi do budovy.

Jděte chodbou doleva s R2 otevřete mříže a použijte sílu na kbelík. Pak použijte sílu i na koště, přičemž ho nechte mést, pak rychle seberte body a znovu použijte sílu, aby koště pokračovalo. Pak použijte sílu na zářivky na prostředním sloupu. Jděte dál, použijte sílu na světla v chodbě a místnosti a aktivujte všechna tlačítka na zemi. Pak přehoďte páku.

Použijte sílu na sudy nalevo a napravo a pak je z dálky rozstřelte. Jděte doprava, s 3PO aktivujte dveře, použijte sílu na sloupy, pak přeskočte na tlačítko, s druhým hráčem na druhé a pak obdobně na další dva páry tlačítek. Na pločině skočte na větráky v rozích, použijte sílu na panely uprostřed a skočte si pro kanistr. Vraťte se do prostřední tlačítko vzadu, střelte do terče a přeskočte do výklenku. S dítětem vlezte postupně do pěti děr a s druhým hráčem stoupněte na příslušné tlačítko, abyste mohli ven. Potom se vraťte do předchozí místnosti. Jděte chodbou nalevo a používejte sílu na světla po stranách, abyste získali kanistr.

Jděte do levého pokoje, použijte sílu na světla v chodbě, pak si stoupněte na zářící body na zemi, dokud se všechny nerozsvítí, a seberte kanistr. Napravo aktivujte s R2 konzoli, seberte bod a vyjděte do chodby. Jděte pravého pokoje, s R2 otevřte skříň a seberte body. Jděte k Fettovi, zbavte se robotů, posbírejte body v místnosti, nalevo použijte sílu na hrnec, šuplíky, židle a napravo na sudy, které pak rozstřelte. Pak několikrát použijte sílu na automat, složte dílky a seberte kanistr.

Vyjděte do chodby, zničte střílny a jděte do zadních dveří. V zadu v místnosti si stoupněte na body, které se ukáží na stěně, a seberte kanistr. Potom posbírejte body na všech poličkách a použijte sílu na hrnečky na stole. Jděte poklopem za Jangem. Jděte doleva, přeleťte s R2 a seberte body. Jděte doprava a vždy počkejte, až bomba vybuchne (když začne pípat tak se vraťte) a pak přeskočte.

Pokračujte doprava, vytáhněte se nahoru, s 3PO aktivujte panel, vyskočte na výtah, vyjeďte nahoru a vyskočte se skokanem na římsu. Pak seskočte dolu a aktivujte výtah a jezděte na něm, dokud netrefíte všechny terče. Pak si dojděte pro kanistr. Jděte doleva po plošině a seberte všechny body. Vraťte se zpátky doprava a seskočte dolu.

Jděte prostřední cestou k tlačítku, stoupněte si na něj a pak s robotem přeleťte na druhou stranu a stiskněte i druhé. Pak Silou nalevo ode dveří uvolněte panel, vyskočte z něj skokanem na ochoz, sesbírejte body a otevřete dveře.

Zbavte se robotů tak, že s robotem zavřete poklopy a vraťte se na začátek. Použijte sílu na sedátka, a na všechna nerozsvícená světla. Se Sithem použijte Sílu na bránu a vejděte. Seberte body, se dvěma sithy použijte sílu na kola u kanistru, zbavte se robotů, zničte jejich kóje a seberte kanistr. Vyjděte do chodby. Uvolněte silou panel a aktivujte s R2 konzoli, jděte dál.

Odrážejte střely na Jango Fetta. Až začne létat, aktivujte s robotem postupně 4 panely, abyste sestřelili loď. Pak po něm skákejte a snažte se ho zranit, nebo zkuste dál odrážet střely. Až začne stříllet rakety, silou je odrážejte zpátky na něj. Když začne utíkat, zkuste mu nadběhnout a zabijte ho.Související články:
Epizoda II - Klony útočí (18.09.2006)
E2K2 - Droidí továrna (18.09.2006)
E2K3 - Souboj Jediů (18.09.2006)
E2K4 - Souboj lodí (18.09.2006)
E2K5 - Hrabě Dooku (18.09.2006)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Autor: Nothrem & igamenir | Komentáře: 12543 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Seznam epizod
Úvod
Epizoda I
Epizoda II
Epizoda III
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI

  Epizoda I
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda II
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V

  Epizoda III
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda IV
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda V
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda VI
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: LegoStarWars - verze 0.9.0