LEGO Star Wars
  Hlavní menu
Novinky Úvod Návody Odkazy

  Anketa
Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Úžasný (4266 hl.)
 
Dobrý (2715 hl.)
 
Ujde (2745 hl.)
 
Nepřehledný (2545 hl.)
 
Strašný (2590 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14861

  Vyhledat v návodech

StrmilovČeská Kanada chataPenziony TelčSamota ubytováníCyklistikaRybolovUbytováníChata rybníkKunžakChalupa jihočeské pohraničíČeská Kanada ubytováníKomorníkStrmilov Penziony

  Autoři návodů

  Abeceda her.cz
LEGO Star Wars 1
O hře / zákysy
LEGO Star Wars 2
O hře / zákysy

  ABCgames.sk
LEGO Star Wars 1
LEGO Star Wars 2

  Dostupnost
Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

Úvod
Datum vydání: 17. 09. 2006 (9083 přečtení)

Tento návod je určen pro obě hry Lego Star Wars: první díl "The Video game" (Epizody I - III) a druhý díl "The Original trilogy" (Epizody IV - VI) (dále budume mluvit jen o "hře" a díly rozlišovat podle epizod). Obě hry totiž běží na stejném enginu a tutíž obsahují stejné typy postav, pohybů a předmětů. Liší se pouze v příbězích jednotlivých epizod a v postavách. V druhém díle je akorát pár vylepšení jako možnost skládat předměty z kostiček nebo jezdit v autech.

Hra je především určena pro dva hráče, ale stejně tak je hratelná i pro jednoho, jen je v některých částech težší. Návod byl odzkoušen jak pro hru jednoho tak i dvou hráčů a pokud někde nastává nutnost hrát za oba nebo jen za jednoho hráče, je to v návodu zdůrazněno.

Postavy neovládané hráčem jsou řízeny počítačem, který se snaží hráči pomoci s plněním úkolů a hádanej; nepomáhá však v boji, což činí hru pro jednoho hráče obtížnější.Postavy

Ve hře je celá řada postav, z nichž má každá trochu jiné dovednosti. Pro lepší pochopení návodu jsme postavy rozdělili do několika skupin:

Jedi
Útočí světelným mečem na blízko, ovládá dvojitý skok, speciální akcí použije Sílu. Pokud stisknete útok těsně předtím, než vás zasáhne střela, Jedi střelu odrazí zpět na nepřítele. Pokud útok držíte, Jedi odráží všechny střely, ale ne zpět na útočníky. Při útoku z výskoku Jedi přiskočí k nepříteli, při útoku z dvojitého výskoku zaútočí přímo pod sebe. Tato skupina zahrnuje Všechny Jedie a Sithy z prvních tří epizod a Bena Kenobiho, Darth Vadera a Císaře a Luka Skywalkera z poslední epizody. Generál Grievous (třetí epizoda) a Luke (na začátku páté epizody) sice vlastní meč, ale neovládají sílu.
Sith
Stejné jako Jedi, ale mohou používat temnou stranu síly a tak pohybovat speciálními objekty. Zahrnuje Darth Maula, Darth Vadera, Císaře a Anakina ze třetí epizody.
Střelec
Útočí zbraní na dálku, speciální akcí se může z odrazového bodu vytáhnout za hák. Většina ovládá pouze jednoduchý skok; některé postavy ovládají dvojitý skok, který ale vždy míří dopředu. Pokud stisknete útok těsně předtím, než vás zasáhne střela, postava uskočí. V druhé sérii mají tyto postavy i útok na blízko. Skupina zahrnuje v podstatě veškeré postavy se zbraní na dálku.
Lovec
Stejné jako Střelec. Pokud ale nestojí na odrazovém terči, speciálním útokem hodí bombu schopnou odpálit kovové objekty. Bomba vybuchne při přiblížení se postavy/nepřítele nebo opakovaným stiskem speciální klávesy. Skupina zahrnuje oba Fetty, Rodiany (zelený se sosákem) a Ubesany (hnědé čtvercaté helmy). Tyto postavy nemohou ve druhém díle skládat předměty z kostiček.
Skokan
Ovládá dvojitý skok, kterým vyskočí hodně vysoko. V podstatě to umí pouze JarJar Binks a Generál Grievous.
Létavci
Tyto postavy umí létat a tak se mohou dostat přes šiřší propasti, ale nedokáží vyskočit do výšky. Zahrnuje roboty typu R2, Jango Fetta a Bobo Fetta a některé nepřátele. Pozor ale na to, že každá postava trochu jinak reaguje, když se dostane nad hlubokou propast!
Dítě
Neútočí (až na Ewoky), ovládají jednoduchý skok, umí prolézat šachtami. Tato skupina zahrnuje malého Anakina, malého Bobo Fetta, Ewoky (Wicket) a techniky z Bespinu.
Protokolární droid
Zahrnuje C-3PO a jemu podobné droidy. Neútočí ani není cílem útoků. Neumí skákat, umí pouze používat pro něj určené konzole.
R2
Zahrnuje R2-D2 a jemu podobné droidy. Umí omračovat roboty a není není cílem útoků, dokud nezačne omračovat. Umí používat pro něj určené konzole.

Anglický návod s umístěním všechny Minikitů


Celá tisková zpráva | Komentáře: 7778 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Seznam epizod
Úvod
Epizoda I
Epizoda II
Epizoda III
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI

  Epizoda I
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda II
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V

  Epizoda III
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda IV
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda V
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda VI
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: LegoStarWars - verze 0.9.0