LEGO Star Wars
  Hlavní menu
Novinky Úvod Návody Odkazy

  Anketa
Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Úžasný (4266 hl.)
 
Dobrý (2715 hl.)
 
Ujde (2745 hl.)
 
Nepřehledný (2545 hl.)
 
Strašný (2590 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14861

  Vyhledat v návodech

StrmilovČeská Kanada chataPenziony TelčSamota ubytováníCyklistikaRybolovUbytováníChata rybníkKunžakChalupa jihočeské pohraničíČeská Kanada ubytováníKomorníkStrmilov Penziony

  Autoři návodů

  Abeceda her.cz
LEGO Star Wars 1
O hře / zákysy
LEGO Star Wars 2
O hře / zákysy

  ABCgames.sk
LEGO Star Wars 1
LEGO Star Wars 2

  Dostupnost
Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

E1K5 - Obsazení paláce
Datum vydání: 17. 09. 2006 (10713 přečtení)

Story postavy: Padmé, Kapitán Panaka, Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, Anakin Skywalker (kluk), R2-D2

Požadavek na True Jedi: cca 60'000 bodůPoužijte sílu na stromy a na loď. Pak zničte všechny sudy a stromy. Silou sestavte z kostiček stupínky. Vyskočte nahoru a seberte body. Vytáhněte se na balkón a posbírejte body. Pokračujte doprava a zbavte se všech robotů (těch na ochozech odrážením střel). Zničte všechny sudy a květníky a seberte body. Napravo použijte sílu na dva stojany a vedle se vytáhněte nahoru. Za okny seberte kanistr (nejdou rozbít, tak je obejděte).Rozbijte květmíky a seberte body. Uprostřed rozstřelte okno a JarJarem seberte kanistr. Pokračujte až doleva a vysbírejte body na balkónech a i na římse za nimi. Nakonec silou sestavte můstek pro R2-D2 a otevřete s ním dveře.

V další místnosti silou otevřete poklop ve zdi, umístěte hák na břevno a pak složte plošinu. Dostaňte se na druhou stranu: dítě poklopen, střelec hákem, jedi přeskočí, robot přeletí. Jděte dál a zbavte se robotů. Rozbijte sochu, stoupněte na tlačítko a seberte kanist. Jděte chodbou doleva a rozbijte sochu a okna po obou stranách. Pak si stoupněte na tlačítka vepředu a otevřete dveře. Zabijte roboty, rozbijte všechna okna, naskládejte bendy na tu velkou a JarJarem skočte na římsu pro body. V místnosti použijte sílu na obraz. Pak jděte doleva chodbou s červenými světly a zničte roboty. S JarJarem vyskočte nahoru a se Sithem použijte sílu na symbol, abyste se dostali ke kanistru. Vraťte se zpět, otevřete dveře s R2-D2 a vyjděte ven.

Zbavte se robotů na schodech, rozbijte okna po stranách a za nimi vyberte body. Celé nádvoří vyvražděte a ještě se se střelcem vytáhněte na římsu napravo, zničte otravné droidy a seskočte dolů. Na fontánky použijte sílu, z kostek nalevo postavte sloup. S JarJarem vyskočte na ochoz u horního okna, rozstřelte okno a seberte bod. Také rozbijte okna o patro níž a místnost za nimi vybrakujte. Napravo od sloupu prolezte s dítětem dírou a seberte body. Seberte body i za sloupy a pod ochozem. Úplně vzadu prolezte s dítětem dírou a napravo najdete další bodíky. Zpátky vepředu napravo rozbijte květníky a z trosek v rohu složte schody. Vylezte nahoru, napravo rozbijte okna a seberte kanistr. Dejte se doleva k mostu a Silou ho složte. Za mostem zničte roboty a přeskočte doleva na střechu. S JarJarem vyskočte na zadní střechu, silou složte stupínek, vyskočte na ochoz a nalevo seberte kanistr. Vraťte se k mostu a jděte dál. Zbavte se robotů a na konci zničte květináč. S dítětem si stoupněte na tlačítko a prolezte otvorem, pak se dejte doprava. Krychli na cestě zničte s Jediem. Prolezte o patro výš a stoupněte si na tlačítko. Pak se vraťte, pro body zničte silou i bednu napravo a vraťte se k ostatním.

Zbavte se všech robotů. Uprostřed složte otvor pro Anakina, napravo složte výtah a zničte květník, pod kterým je odrazový bod. Pak skočte přes okraj dolů dopředu, kde zničte všechny květníky a seberte body a kanistr. V pravé části Vyskočte u naznačených stupínků u zdi a oni se budou pod vámi vysouvat. Nahoře seberte bod. Zpátky nahoře nalevo skočte s Jedii každý na jeden výstupek a pak Silou toho druhého zdvihněte. Přeskočte společně na plošinu, silou zdvihněte plošinu a pokračujte doprava. Rozbijte zábradlí, stoupněte si na tlačítka a pokračujte.

Zbavte se robotů a vraťte se na začátek místnosti. Napravo seberte body, první stůl rozbijte, u druhého silou prohoďte skleničky a pak stůl rozbijte. Vytáhněte se nahoru, seberte body po celé římse i nad schody a vraťte se na zem. Další dva stoly třikrát silou prohoďte, vytáhněte se nahoru a seberte body. Stoly nalevo od schodů složte na sebe a židle zničte. S JarJarem vyskočte ze stolů nahoru, vytáhněte se výš a nalevo seberte kanistr a vraťte se na zem.Ze stolů a židlí uprostřed složte velký stůl, rozbijte sochu za ním, stoupněte na tlačítko a silou prostřete. Potom stoly rozmlaťte. Nalevo jsou ještě rozbitelná okna a pak jděte po schodech dál. Zničte sochu vlevo, stoupněte na tlačítko a vyjedou na vás droideky. Zničte sochu napravo, stoupněte na tlačítko a za dvěma roboty seberte body. Nakonec rozbijte sochu uprostřed, stoupněte na tlačítko a jděte chodbou dál směrem ke kameře a cestou sbírejte body mezi sloupy.

V hangáru jděte úplně až doleva a z velké bedny a dvou malých složte sloup. Skočte nahoru, zabte robota a osvoboďte prvního pilota. Vytáhněte se nahoru a seberte kanistr. Přeskočte doprava nad vrata, silou sestavte stupínek, vyskočte na římsu a seberte body. Jděte doprava, v rohu zničte sudy. Vytáhněte se nahoru, jděte doprava, zabte robota a zachraňte pilota. Jděte doprava, z dílků složte silou schody a nahoře seberte body. Za letadlem seberte body a rozbijte sudy. S JarJarem můžete vyskočit také na stupínky u zdi.

U dalšího sloupu sestavne stupínek a seberte body. Jděte dál doprava a zničte roboty. S oběma Jedii skočte na bedny a vyvezte se nahoru. Zabte robota a osvoboďte piloty. Pak jdete ještě dál doprava a osvoboďte poslední dva piloty. S JarJarem vyskočte napravo na římsu a jděte pořád dál, až dojdete k kanistru. Napravo zničte silou bedny a seberte všechny body a nezapomeňte na ty vepředu u okraje. S R2-D2 jeďte ke vratům doprava, nadneste se a otevřete dveře.Související články:
Epizoda I - Skrytá hrozba (17.09.2006)
E1K1 - Vyjednávání (17.09.2006)
E1K2 - Invaze na Naboo (17.09.2006)
E1K3 - Útěk z Naboo (17.09.2006)
E1K4 - Závody kluzáků na Mos Espa (17.09.2006)
E1K6 - Darth Maul (17.09.2006)
[Akt. známka: 3,75 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Autor: Nothrem & igamenir | Komentáře: 173707 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Seznam epizod
Úvod
Epizoda I
Epizoda II
Epizoda III
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI

  Epizoda I
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda II
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V

  Epizoda III
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda IV
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda V
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda VI
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: LegoStarWars - verze 0.9.0