LEGO Star Wars
  Hlavní menu
Novinky Úvod Návody Odkazy

  Anketa
Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Úžasný (4266 hl.)
 
Dobrý (2715 hl.)
 
Ujde (2745 hl.)
 
Nepřehledný (2545 hl.)
 
Strašný (2590 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14861

  Vyhledat v návodech

StrmilovČeská Kanada chataPenziony TelčSamota ubytováníCyklistikaRybolovUbytováníChata rybníkKunžakChalupa jihočeské pohraničíČeská Kanada ubytováníKomorníkStrmilov Penziony

  Autoři návodů

  Abeceda her.cz
LEGO Star Wars 1
O hře / zákysy
LEGO Star Wars 2
O hře / zákysy

  ABCgames.sk
LEGO Star Wars 1
LEGO Star Wars 2

  Dostupnost
Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

E1K3 - Útěk z Naboo
Datum vydání: 17. 09. 2006 (10445 přečtení)

Story postavy: Královna Amidala, Kapitán Panaka, Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, Jar Jar Binks

Požadavek na True Jedi: cca 62'000 bodůNejprve se zbavte robotů na nádvoří a pak jej projděte, rozstřílejte sudy i dveře pod římsou a seberte všechny body. Silou vytáhněte kytky u schodů a rozmlaťte je. Silou rozložte sloupy pod římsou, vytvořené bedny poskládejte do sloupu nalevo a seberte kanistr nad ním. A pak se vytáhněte na římsu z odrazového místa nalevo. Jděte doprava a cestou rozbíjejte zábradlí a sbírejte body. Vytáhněte se nahoru, rozbijte květníky a obě okna. V pravé místnosti použijte sílu na obraz. Vytáhněte se do dalšího patra, rozbijte květníka a okna. V pravé části rozbijte sochu.

V nejvyšším patře rozbijte květníky a od prostředního květníku skočte dolu a seberte pádem body. Použijte sílu na květník u brány a na barevné cihly ve zdi. S JarJarem vyskákejte nahoru a jako robot přeleťte do rohu u brány pro kanistr. V další místnosti jděte směrem ke kameře a seberte kanistr, body a rozmlaťte květníky. Pak jděte od kamery, zbavte se všech robotů a pokračujte.

Jděte doprava a rozstřílejte všechna okna, vyskočte ven a zbavte se robotů. Nalevo seskočte na římsu, ještě níž a zbavte se robotů. Přeleťte naproti, se střelcem se vytáhněte dvakrát nahoru a seberte kanistr. Silou vyberte květníky a vraťte se přes propast. Jděte až doprava pro kanistr. Vytáhněte se výš, rozmlaťte květníky a vytáhněte se zpět k oknům. Silou zničte zbytky oken. Pak jděte doprava, střelte do terče a vejděte.

Jděte doleva, rozbijte střechu a skočte dolu. Zbavte se robotů a rozmlaťte všechny květníky. Pokud se budete chtít vrátit, použijte dva terče a následně skočte na sloupek s tlačítkem, aby vás vyvezl. Jinak pokračujte doprava a rozbijte všechny roboty a květníky. Na květníky u římsy použijte sílu. Až bude klid, vraťte se doleva na římsu a vytáhněte se nahoru. S dítětem proskočte nahoru a nalevo seberte kanistr. Pak vyskočte doprava a spadněte dolu na balkon. Rozbijte květníky, zábradlí, okna a uvnitř sudy. Pak se vraťte tam, kde jste se vytáhli. Jděte doleva a vytáhněte se nahoru na balkón s roboty a dalším kanistrem. Seskočte dolu a jděte doprava.

Rozstřílejte sudy, vyskočte na výtah a střelte do všech terčů. Pokračujte dál a cestou rozbíjejte květníky. Jděte po mostě doprava a na střeše se zbavte všech robotů a rozbijte všechny sudy. Stiskněte všechny tři tlačítka na kopůlích, rozbijte odhalené poklopy a berte body a kanistr. Posledního poklopu vpravo s kanistrem a zelenými světly okolo si zatím nevšímejte. Silou vyberte kytky a pak je rozbijte. Kolem prostřední kopule rozbijte stromy, Silou nastavte květníky na sebe a s JarJarem seberte kanistr.. Nakonec skočte do otvoru se zelenými světýlky.Související články:
Epizoda I - Skrytá hrozba (17.09.2006)
E1K1 - Vyjednávání (17.09.2006)
E1K2 - Invaze na Naboo (17.09.2006)
E1K4 - Závody kluzáků na Mos Espa (17.09.2006)
E1K5 - Obsazení paláce (17.09.2006)
E1K6 - Darth Maul (17.09.2006)
[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Nothrem & igamenir | Komentáře: 4552 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Seznam epizod
Úvod
Epizoda I
Epizoda II
Epizoda III
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI

  Epizoda I
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda II
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V

  Epizoda III
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda IV
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda V
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda VI
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: LegoStarWars - verze 0.9.0