LEGO Star Wars
  Hlavní menu
Novinky Úvod Návody Odkazy

  Anketa
Jak se Vám líbí vzhled stránek?

Úžasný (4266 hl.)
 
Dobrý (2715 hl.)
 
Ujde (2745 hl.)
 
Nepřehledný (2545 hl.)
 
Strašný (2590 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14861

  Vyhledat v návodech

StrmilovČeská Kanada chataPenziony TelčSamota ubytováníCyklistikaRybolovUbytováníChata rybníkKunžakChalupa jihočeské pohraničíČeská Kanada ubytováníKomorníkStrmilov Penziony

  Autoři návodů

  Abeceda her.cz
LEGO Star Wars 1
O hře / zákysy
LEGO Star Wars 2
O hře / zákysy

  ABCgames.sk
LEGO Star Wars 1
LEGO Star Wars 2

  Dostupnost
Dostupnost podle Monitoring-serverů.cz

E1K1 - Vyjednávání
Datum vydání: 17. 09. 2006 (12575 přečtení)

Story postavy: Quan gon Jin, Obiwan Kenobi, TC-14

Požadavek na True Jedi: cca 23'000 bodů (CS: 30`000 bodů)Rozbijte všechny sudy a posbírejte všechny body včetně dvou modrých. V místnosti lze ještě Silou donutit židle tancovat, ale nemá to žádná význam (jako celá řada dalších podobných věcí). V Complete Saga získáte za roztancování židlí bodíky. Navíc poté můžete použít Sílu na jednotlivé židle, za což jsou další body (celkem přes 12`000 celkem ;).

Pak pomocí síly rozbijte dveře a zabte přibíhající roboty. Pak silou složte zbytky dveří a posbírejte body.

Dejte se dveřmi doprava. Použijte sílu na přístroj uprostřed a posbírejte body. V této místnosti mají líheň malí robůtci, které když zničíte, vypadne z nich většinou srdíčko. Skočte na plošinu nalevo a složte Silou ovládání. Až plošina vyjede nahoru, seberte výskokem body. Totéž opakujte na plošině napravo s JarJarem. Vraťte se do chodby. S protokolárním droidem otevřete dveře nalevo a vevnitř posbírejte body, včetně schovaného za rohem vzadu. Silou dostaňte body z bedny napravo. Silou dejte ozubená kola do přístoje, stoupněte si na bednu a použijte sílu na přístroj. Postavte se na tlačítka, zničte nově aktivované roboty a seberte kanistr.

Vraťte se do chodby a Silou otevřete všechny přihrádky ve zdech (vč. těch, které jsou na zdech, které nejsou vidět kvůli umístění kamery).

Nakonec v chodbě přehoďte všechny 6 pák, seberte první kanistr a v chodbě napravo zabte všechny roboty. Vraťte se, kde jste sbírali kanistr, a otevřete protokolárním droidem dveře. Posbírejte body, dítětem vylezte nahoru, seberte body a stoupněte na tlačítka. Vraťte se dolu, silou poskládejte sloup z beden, s JarJarem vyskočte nahoru a pak na římsu, kde jsou další body. Pokračujte chodbou dál a rozbijte sudy, otevřete přihrádky ve zdech a posbírejte body.

U bývalých sudů nalevo otevřete s R2D2 dveře. Posbírejte body (i ze sudů, které rozbijte) a zbavte se robotů vzadu. Uprostřed složte letadlo, aby nepřekáželo. Pak silou dostaňte body z jakýchsi sprch, z plynové bomby vedle dostaňte srdce. Silou zpřeházejte nářadí ve vitrýně, abyste dostali body. Potom použijte sílu na kolo kvůli bodům. Použijte sílu na vozítko a v místě, kde se zastaví, než se začne vracet, vyskočte s JarJarem pro kanistr. V zadním rohu nahoře odstraňte silou mříž a jako JarJar proskočte do další místnosti. S robůtkem přeleťte naproti, s JarJarem seberte kanistr na lodí, zase jako robot vypněte za lodí silové pole a vraťte se zpátky až do chodby.

Opět přehoďte 6 pák a seberte kanistr. Přepněte se na protokolárního droida a otevřete první i druhé dveře. V další místnosti rozbijte sudy a Silou otevřete mříže v chodbě. Rychle se zbavte se robotů a posbírejte body. Pak vyskočte na vzniklý stolek a výskokem seberte kanistr. Pokračujte. Ještě než spadnete, postavte se těsně k levé stěně, vyskočte doleva dopředu a pak udělejte druhý skok doleva zpět ke zdi. Pokud se to povede, můžete sebrat kanistr. Pokud ne, musíte dole složit sloup z velké bedny a dvou malých a přeskočit na plošinu s JarJarem.

S zadním rohu silou posuňte bacta tank, vyskočte nahoru, s R2D2 otevřete dveře. Stoupněte si na tlačítko a přes vysunutý stupínek skočte do obou nádrží. Stoupněte zároveň na tlačítka v nádržích a seberte kanistr. Vraťte se do velké místnosti.

Jděte směrem ke kameře a posbírejte body těsně u okna. Jděte doprava a zbavte se robotů.

Z velké a tří malých beden složte sloup, vyskočte na něj a pak na plošinu nalevo. Druhou postavou přehoďte páku dole na zdi a nechte první postavu odvést k místu, kde je kanistr. Silou rozeberte zničené plavidlo napravo a s JarJarem vyskočte na vzniklý stolek a seberte body. A pak ještě na plavidle zahýbejte pákou a reflektory a seberte body. Hněte pákou vpravo u pásu a až vyjedou kostičky, rozbijte je.

Složte Silou plošiny po stranách silového pole a přeskočte na druhou stranu. Zbavte se robotů a pak si stoupněte na tlačítka a otevřete silové pole. Posbírejte body po stranách a na střeše lodě. S robotem otevřete dveře a vstupte.Související články:
Epizoda I - Skrytá hrozba (17.09.2006)
E1K2 - Invaze na Naboo (17.09.2006)
E1K3 - Útěk z Naboo (17.09.2006)
E1K4 - Závody kluzáků na Mos Espa (17.09.2006)
E1K5 - Obsazení paláce (17.09.2006)
E1K6 - Darth Maul (17.09.2006)
[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Autor: Nothrem & igamenir | Komentáře: 7131 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

  Seznam epizod
Úvod
Epizoda I
Epizoda II
Epizoda III
Epizoda IV
Epizoda V
Epizoda VI

  Epizoda I
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda II
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V

  Epizoda III
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda IV
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda V
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

  Epizoda VI
Kapitola I
Kapitola II
Kapitola III
Kapitola IV
Kapitola V
Kapitola VI

Tento web byl vytvořen pomocí redakčního systému phpRS
Layout: LegoStarWars - verze 0.9.0