E6K4 - Bitva o Endor

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda VI, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Han Solo, Princezna Leia, Chewbacca, C3PO, R2D2, Wicket

Jděte doprava, prolezte s Wicketem dírou, složte ovládání a s ostatními přejděte. Pokračujte doprava, rozstřelte prkna na chýši a s 3PO aktivujte konzoli. Napravo složte odrazový terč, vytáhněte se nahoru a přehoďte páku. Přejděte po mostě a dál po cestě kolem stromu až k šachovnici. Když začnou přicházet vojáci, rozstřílejte jim držáky háků a pak zabte vojáky. Pak zničte všechny figurky na šachovnici i jejich podstavce (jdou jen s lasery). Pak složte zástrčku a přesuňte ji doleva. Prolezte o patro výš, přehoďte páku a přesuňte zástrčku do zásuvky. Stoupněte na tlačítka na výtahu a dole zabte všechny vojáky.

Rozstřílejte keře napravo, složte páku a točte s ní, dokud do jde. S Ewokem vyskočte nahoru, prolezte dírou a stůjte na tlačítko, dokud ostatní nevylezou a nepřehodí páku. Jděte dál přes potom, zabte vojáky a uprostřed složte panmel. S 3PO ho aktivujte a postavte se na tlačítka. Jděte pravou bránou a složte nájezd. Pak jděte levou bránou, prolezte dírou a přehoďte páku. Vraťte se, složte odrazový bod, zase prolezte nahoru, seskočte k tlačítkům a stoupněte na ně (počkejte na roboty na pravo). Projděte dál až ke katapultu a pomocí něj zničte mříže. Zbavte se vojáků, skočte do ATST a rozstřelte další mříže.

Zbavte se všech vojáků a robotů. Skočte do ATST, rozstřílejte konstrukci na stromě vzadu a z ATST vyskočte na plošinu. Stoupněte na tlačítko, s druhou postavou se vytáhněte a přepněte páku. Skočte dolu, složte terč, dvakrát se vytáhněte a rozstřílejte větrací šachty. Z kostek složte podlahu, shoďte dolu bednu, složte panel a R2 otevřte dveře.

Střílejte do dveří, dokud se neotevřou, vybijte vojáky a přehoďte páku nalevo. Rozstřelte dveře nalevo, zbavte se vojáků. Stoupněte všechna tři tlačítka, po plošinách vyskákejte nahoru a rozstřelte panely. Posuňte zástrčku do zásuvky, s 3PO vyjděte aktivovat konzoli a přehoďte páku. Vraťte se do hlavní místnosti a pokračujte dveřmi napravo. Zbavte se vojáků, s R2 aktivujte panel a vlezte na výtah. Napravo poskládejte most, s 3PO aktivujte konzoli a přehoďte páku. S R2 vyjeďte nahoru, jděte doleva, přeleťte na plošinu, dole složte vrátka a s Wicketem prolezte. Zabte vojáky, přehoďte páku a vraťte se do kontrolní místnosti. Přehoďte páky na panelech a v chodbě složte čtyři bomby