E6K3 - Klání kluzáků

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda VI, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Princezna Leia, Luke Skywalker

Zničte všechny stromy, z kostek postavte plošinu a vyjeďte nahoru. Skočte šikmo doprava na strom, pak dopředu, rozstřílejte keř a složte odrazový terč. Vytáhněte se nahoru, slezte na výtah, s druhou postavou vyskočte na strom a pokračujte dál. Silou složte z kostek rampu a vyjděte po ní. Jděte, dokud nepřijedou vojáci. Zbavte se jich a vyskočte na kluzáky.

Kluzák zatáčí šipkami doleva a doprava. Šipkou nahoru zrychlujete, šipkou dolu pojedete nazpátek, skokem uděláte otočku. Cestou jsou na zemi skupiny plošinek s červenými světly po stranách. Pokud přejedete postupně přes všechny plošinu, objeví se kanistr - celkem jich takto získáte šest.. Cílem je zabít všechny nepřátele na kluzákách, aby skončila etapa.

Po první etapě se zbavte vojáků a ATST. Skočte do ATST a rozstřelte všechny čtyři talíře u generátoru štítu - velký bílý sloup napravo. Zabijte vojáky a znovu naskočte na kluzák.

Po druhé etapě zabijte opět vojáky (časem se ale obnovují), rozmlaťte stromky nalevo a použijte sílu na kostku na zemi. vyskočte nahoru, složte odrazový terč, vytáhněte se a přepněte páku. Silou složte k kusů ATST a zničte další generátor. Nakonec zase nasedněte na kluzáky.

Po třetí etapě zabijte vojáky, vyskočte do ATST, zničte generátor a zpátky na kluzáky.

Po čtvrté etapě běžte zpátky/doprava přes most, rozmlaťte vegetaci, složte páku a otočte proti směru hodin dokud nespadne klec. Silou složte ATST, skočte do něj a rozstřílejte klece za propastí. Silou složte ze zbytků most, vlezte ATST a dojděte zničit generátor.

Vymlaťte vojáky a jděte doprava, kde dřív bylo silové pole. Přehoďte oběpáky na pravém sloupu, vlezte do výtahu a přejděte doleva do dalšího výtahu. Přehoďte všechny čtyři páky, pak jděte na bílou plochu vepředu uprostřed. Tím jste v ATAT, takže se otočte a zničte všechny radary. Přepínáním postavy vyskočte zpátky na plošinu, zbavte se vojáků a přehoďte páky uprostřed.