E6K2 - Velká jáma Carkoona

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda VI, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Luke Skywalker, Lando, Chewbacca, Han Solo

Přehoďte obě páky, přejděte na další loď. Na konci složte silou dvě páky a přejděte dál. Zabte nepřátele včetně Bobo Fetta. Přeskočte další loď, z kostek složte silou plošinu a přeskočte přes ní na hlavní loď. Zbavte se všech vojáků. Přehoďte páku dole nalevo. Použijte sílu na prostřední panel v prostřední skupině a přehoďte druhou páku. Použijte sílu na panel úplně vlevo, přeskočte přes něj nahoru, shoďte dolu bednu a složte odrazový terč. Vytáhněte se nahoru a nakonci přehoďte poslední páku. Vraťte se zpět a pokračujte doleva.

Použijte sílu na panely vedle dveří a pak otáčejte hřídelí, dokud se dole napravo nebude modrá barva. Pak používejte na pravé barvy sílu, dokud uprostřed nebude žlutá barva. V místnosti zničte první bombu na straně, složte kanón a rozstřílejte mříře. V další místnosti použijte sílu napravo na kostky, pak nalevo a nakonec složte panel. Aktivujte ho s 3PO a výtahem se vyvezte nahoru. Silou složte kostky do reproduktoru a DJ-pultu. Rozstřílejte výstupky na zdech a použijte sílu. Vytáhněte se nahoru, složte z kostek ukotvení, shoďte dolu bednu a ze zbytků složte další reproduktor. Umístěte světlo silou do ukotvení a pak si postupně stoupejte na rozsvícená světla. Jděte po schodech nahoru.

Vyvražděte vojáky a pak přesuňte bednu v bíle ohraničeném pásu k silovému poli. Stejně tak přesuňte bednu v pravé časti. S 3PO zničte druhé silové pole. Z kostek napravo složte schody a ze zábradlí přeskočte dál. Rozstřílejte úchyty žebříků postranách a dole. Použijte sílu na žebříky nalevo, napravo, uprostřed a nakonec znovu na ty ze stran. Vylezte nahoru, s R2 aktivujte konzoli a dělem zničte otáčivé terče.