E6K1 - Jabbův palác

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda VI, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Princezna Leia, Chewbacca, Luke, R2D2, C3PO

Postupně vlezte k levému a pravému výklenku a zničte děla. Z kousků si postavte stupínek, vylezte na něj a zničte poslední dělo. Nalevo složte rádio a zatímco Gamorreani tancují, zavřete jim poklopy a zabte je.

Jděte dál k mříži a nalevo. Zavřete poklop, nasaďte si helmu, zamávejte na kameru a vystupte po schodech. Zavřete poklopy a zabte gamorreany. Z kostek napravo poskládejte bednu a přesuňte ji na tlačítko. Vytáhněte se nahoru a seberte červenou kostku. U dveří poskládejte panel a zamávejte na něj s helmou lovce. Vstupte, nalevo zavřete poklop, rozbijte sud napravo a ze zbytků složte výtah. Vyvezte se nahoru, skočte dovnitř a přehoďte páky. S helmou lovce můžete házet bomby, se kterými zničte dveře. Jděte dál, zavřete poklop a vedle dveří zničte sloupy. Jděte chodbou, ale nešlapte na bílé desky. Jděte dál, zbavte se nepřítel, napravo přehoďte páky a z kostek složte tlačítka. Silou rozbijte stěnu nalevo a ze zbytků složte vozítko. S tlačítky naveďte vozítko ke klecím a skočte z něj dovnitř. Po osvobození obou robotů použijte konzole u dveří a vstupte.

Postavte rádio a zbavte se strážných. Vstupte do sálu. Přes malou kostku vyskočte napravo, použijte sílu na zeď, přeskočte, zničte sudy a zavřete poklop. Jděte úplně doprava a zavřete další poklop. Posuňte sloupy do vyznačených míst podle velikost a silou složte plošinu.

Nahoře zničte sudy, složte stupínek a silou dokončete most. Přejděte nalevo, s R2 přeleťte a aktivujte panel. Rozbijte sudy, složte další panel a s 3PO ho aktivujte. Zbavte se nepřátel, zavřete oba poklopy, složte rádio a jděte doleva. rychle zavřete oba poklopy vzadu po stranách. V předchozí místnosti si nasaďte helmu a aktivujte konzoli vzadu vedle Hana v carbonitu.

S R2D2 aktivujte konzoli napravo nebo s 3PO konzoli nalevo. Až racnor zaleze do rohu, odstřelte u něj bombu. Po třetí zaleze pod dveře, tak přehoďte páky vedle dveří.