E4K5 - Útěk z hvězdy smrti

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda IV, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, Princezna Leia

Poskládejte stupínek, přehoďte páku a vejděte do chodby s vojáky. Všimněte si nasazovače helmy. Zbavte se vojáků dole v hangáru, posuňte modrý sloup na červené světlo a kolem ho povytáhněte. Vytáhněte se na ochoz napravo, třikrát přehoďte páku a přehoupněte se na ochoz nalevo. Vzadu přehoďte páku a shoďte bednu dolu. Skočte dolu, pod podlahou nastupte do vozítka a přejeďte přes všechny červené tlačítka. Vytáhněte se na pravý ochoz, vraťte se do chodby pro helmu, přehoupněte se na levý, zamávejte na kameru vzadu a vejděte.

Poskládejte ovládání, dva páry pák, posuňte krabici do výklenku a jděte dál až ke třem pákám, které přehoďte. Přeskočte po otáčející se plošině, zbavte se vojáků, vytáhněte se, přehoďte páku a seskočte. Poskládejte motor a vytáhněte se k teď fungujícímu výtahu. V prvním patře nalevo je nasazovač helmy, který potřebujete v nejvyšším patře.

Zbavte se vojáku, přehoďte obě páky (aby vám nechodili další vojáci do zad),složte si odrazový terč a přehoupněte se. Složte další terč a vpravo v chodbě si všimněte nasazovače helmy.Přehoupněte se dál a zamávejte na kameru. V další chodbě otevřete dvoje dveře rozstřelením panelu a zlikvidujte množství vojáků. Přehoďte páky nalevo i napravo, aby byl na chvíli klid, a z kostek vzadu složte dveře. Rozstřelte je a projděte dál do hangáru.

Zbavte se všech vojáků. Vpravo složte kliku na dveře, otevřete je, seberte kanistr. Jděte dozadu, přetáhněte modrou bednu doprava, ze zbytků složte odrazový terč, vytáhněte se nahoru a přehoďte páku a zničte vojáky. Vpravo od lodi přehoďte s R2 panel a zničte další dávku vojáků. Úplně nalevo přehoďte další panel, s vozítkem přejeďte přes červené body uprostřed a opět přijdou vojáci. Přehoďte páku od vstupních dveří nalevo, s 3PO vlezte do víru a přehoďte panel nalevo. Jděte doprava, seskočte dolu a zničte všechny vojáky. Až se otevře rampa Falconu, vlezte dovnitř.