E4K4 - Záchrana princezny

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda IV, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Ben Kenobi, Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, C3PO, R2D2

Použijte sílu na dveře, zbavte se vojáků. Napravo vlezte do kabiny a hákem shoďte deset vojáků do propasti. Pak hákem seberte kanistr a vraťte se do chodby. Přehoďte páku, s helmou jděte ke dveřím a zamávejte. V místnosti poskládejte oba panely a s R2D2 je aktivujte.

Pokračujte dveřmi nalevo, chodbou a kus před propastí (před kterou Ben přeskočí) jděte dveřmi nalevo a pořád dál. Z výskoku zničte kamery nad kójemi, aby přestali vylézat vojáci. Jděte až k propasti a postřílejte vojáky u Bena. Počkejte, až vám složí most a přejděte. Všimněte si páky s helmou. Rozstřílejte bedny před chodbou a jděte dál. Nakonci projděte dveřmi. Vraťte se pro helmu a zamávejte na dveře. Při prvním zásahu ale o helmu přijdete, takže buďte rychlí a opatrní. Poskládejte páku a otočte ji za zelené plochy k terči. Vytáhněte se dvakrát nahoru, všimněte si nasazovače helmy a pokračujte doprava do dveří. Postřílejte všechny vojáky a poskládejte panel u dveří. Rozbijte všechny svítící panely nad židlemi, seberte kanistr a s helmou zamávejte na kameru. V další místnosti se zbavte pilotů a vlezte do zadního výtahu.

Zabijte vojáky a kamery nad výtahy. Poskládejte oba panely a přehoďte páky. Zabte přibýhající vojáky a přehoďte třetí dvojici pák napravo a stoupněte na tlačítka.