E4K3 - Přístav Mos Eisley

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda IV, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Ben Kenobi, Luke Skywalker, C3PO, R2D2 / Han Solo, Chewbacca

Jděte až dozadu a zničte vojáky na ochozu. V klidné chvilce přesuňte silou schody pod ochoz. Vyběhněte nahoru a s 3PO přepněte páku nad vraty. Projděte jimi dál a zase za ničení vojáků jděte až dozadu k mřížím. Poskládejte kousky urpostřed. Rozbijte popelnice vpravo od mříží a poskládejte další dva díly. S R2 otevřete dveře nalevo od mříží a složte další díl. Rozbijte průhlednou bednu napravo, složte silou nájezd, vyjeďte nahoru a s 3PO složte poslední díl. Postupně z dílu poskládejte robota ATST. Zbavte se vojáka, který do něj skočil (několikrát střelit nebo použít sílu), skočte do robota, rozstřelte mříže a pokračujte dál.

Zbavte se všech vojáků i dalšího robota, až se vám otevřou dveře. Projděte jimi, zničte silové pole po stranách držící roboty, stoupněte na tlačítka a vlezte do hospody.

Vyjděte dveřmi vpravo, vytáhněte se nahoru, poskládejte další terč a zase se vytáhněte. Přejděte po střechách a přeskočte přes ulici. (Kdybyste spadli do ulice, jděte doprava, vytáhněte se a projděte průchodem do předchozí oblasti.)Přehoďte páku a bednu shoďte na zem. Odtlačte bednu po šachovnici až ke dveřím a odstřelte ho. Projděte dál a zbavte se vojáků na celém nádvoří. Vyskočte si na Bola (čtyřnohou potvoru), přejděte doleva k hnědým vratům a vyskočte do vyššího patra. Jděte ulicí až do hangáru. Likvidujte všechny přivolané vojáky, dokud nebudete mít šanci zničit agenta. Pokud před Vámi bude utíkat, musíte ho silou omráčit. Až se otevře Millenium Falcon, vlezte do něj.