E4K2 - Skrz pouště Jundlangu

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda IV, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Luke Skywalker, Ben Kenobi, R2D2, C3PO

Dejte se doprava a zbavte se dvou divochů na ochozu pomocí odrážení střel s Jediem. Rozbijte podpěry nalevo od propasti, vyskočte na ochoz a pokračujte dál až ke skluzavce, po které přicházejí divoši. Použijte sílu na trosky nalevo a postavte si plošinku. Vyběhněte nahoru, poskládejte bednu a posuňte ji dál pod stupínek s písečným mužem. Vyskočte nahoru a dole a seskočte dolu. Pokračujte do kopce.

Poskládejte odrazové místo a silou složte dvě bedny na sebe. Vyskočte na sloup a silou otevřete plošinu. Vytáhněte se nahoru, prohoďte páku, přeskočte nalevo. Silou otevřete další plošinu a vyskočte/vytáhněte se na ní. Přehoďte páku a vyvezte se výtahem nahoru. Přehoďte páky, rozbijte první poklop napravo a pak vlezte pod rouru, která se před chvíli vysunula.

Rozbijte žebříky a otočte silou pěti koly. Jděte dál.Přehoďte páku a otlačte bednu úplně doleva před R2. S osvobozeným R2 otevřte dveře a vlezte do výtahu. Stoupněte na všech osm tlačítek a přehoďte páky. V další místnosti zatlačte na zelenou plochu, aby se roura přesunula na kles s 3PO. Rozstřílejte všechny Jawy, s R2 aktivujte panel a s 3PO otevřte dveře nalevo. Silou zničte čtyři tyče po stranách a vyběhněte ven. Jděte až k bažině a zbavujte se písečných lidí. S 3PO Aktivujte konzoli napravo, abyste bažinu vysušily. Poskládejte napravo hnědé tyče do plošiny a s 3PO aktivujte další panel. Přes vysušenou bažinu jděte díál do kopce, kde se zbavte písečných lidí. S Benem vyskočte nalevo na skálu, na ochoz a na skálu uprostřed a silou složte most. Přeběhněte po mostě, vyskočte na ochoz napravo a schoďte ji dolu. Složte z ní most pro 3PO a přepněte tlačítko. Jděte až k rozbitému plavidlu. Silou ho opravte, skočte do něj a přeleťte přes bažinu. Zbavte se vojáku, poskládejte páku nalevo a přehoďte ji. Stoupněte si na tlačítka a vlezte do chajdy.