E3K6 - Darth Vader

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda III, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Anakin Skywalker, Obiwan Kenobi

Toto kolo je opět na etapy.

Běžte chodbou a přeskakujte díry, nakonci nalevo seberte kanistr. V místnosti musíte Silou složit sloupy, aby se nezřítil strop. Když dojte čas, začínáte znovu v této místnosti se všemi body a kanistry, takže čas není zas takový problém. Pak celou místnost projděte a seberte všechny body a kanistr v zadní časti místnosti. Pohněte všemi dvojicemi páček a seberte body. Pohněte samotnou páčkou nalevo vzadu a seberte kanistr. Pak vyskočte na plošinu napravo od ní, rozbijte zeď a seberte kanistr. Jděte doleva ke dveřím a R2 je otevřete. Pak napravo odstavte sloupy od dveří a otevřete je.

Seberte kanistr, zničte sudy napravo a stoupněte si na tlačítka. Přehoďte páky, přidělejte uzávěry na kolo a kolem otočte.

Přeskakujte po výstupcích, skočte doprava pro kanistr Přepněte se na R2-D2 a pokračujte po plošinkách dozadu, kde seberte kanistr.. Pak po plošinkách směrem doleva. Na zrezlém kusu se teprve můžete (na chvíli) zastavit. Skočte pro kanistr nalevo a pak skákejte doprava dozadu ke sloupu. Sloup se začne potápět a naklánět, takže musíte skákat zároveň nahoru a dozadu - prostě směrem k další plošině.

Zde musí porazit jeden hráč druhého, ale je jedno kdo koho.