E3K5 - Jedijské ruiny

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda III, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Mistr Jedi, Obiwan Kenobi

Zbavte se napravo všech vojáků. Před schody u kraje najděte Silou tři kousky, které se složí to schodů. Vyskočte z nich se skokanem pro kanistr. Nalevo vzadu vyzbírejte všechny body a kanistr. Rozbijte všechny přístroje, abyste získali body. Pod strojem vpravo je terč, ze kterého se vytáhněte nahoru a jděte doleva, přeskočte na římsu, rozbijte okno a seberte kanistr uvnitř. Vysbírejte všechny body kolem schodů, Silou pohněte dveřmi a rozmlaťte je. Vejděte do chrámu.

Používejte Sílu na kostky na zemi, zbavte se vojáků. Jděte doleva, pohněte Silou koulí, zničte drony a seberte body. Zpátky složte Silou ze sloupu schody. Jděte doprava, zabijte vojáka, vlezte do průchodu, zabijte další vojáky, seberte kanistr, body a další body dostaňte Silou ze svačiny. Vraťte se zpátky a jděte dál doprava. Silou složte společně kouli. Jděte ke kameře, seberte všechny body a s robotem doleťte pro kanistr. Vejděte do zasedačky Rady, seberte body a poskládejte na sebe křesla. Vyskákejte po nich a seberte kanistr.. Vraťte se k vámi složené kouli. Napravo sundejte červené kruhy ze sloupů a Silou roztočte ozubená kola.

Jděte schodbou, zabijte vojáky, rozbijte poklopy na zemi a sbírejte všechny body. V druhých výklenkách se vytáhněte nahoru a seberte další body. V místnosti také rozbijte bedny na zemi. Jděte doprava, silou vysuňte stupínky ve výklencích. Vyskákejte a přehoďte páku. V prostředním výklenku udělejte to samé, jen přes další výklenky vyskočte na tlačítko a pak teprve přehoďte páku. V posledním výklenku navíc vyskočte nahoru a seberte kanistr.

Až se otevřou dveře, vyskočte na stupínek, přeskočte na římsu nalevo, a přeskočte za bariéru nalevo. Seberte kanistr, s 3PO vypněte pole, pak vytáhněte stupínky, vyskočte k páce a přehoďte ji. Jděte vedle, vytáhněte se nahoru, vyskočte a přehoďte páku. Dole rozbijte stupínek a vytáhněte plošiny kvůli bodům. V dalším výklenku se zase dostaňte nahoru a přehoďte páku. Vyskočte na stupínek a přeskakujte doleva až ke kanistru.

Vejděte do dveří uprostřed, zabijte vojáky, a Silou roztočte kolo.