E3K4 - Obrana Kashyyku

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda III, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Mistr Yoda, Žvejkal (Chewbakka), Náčelník Wookie Požadavek na True Jedi: cca 60'000 bodů

Aktivujte silou oba stojany vedle mostu, dejte se doprava a zničte všechny roury. A pak přístroj posuňte, rozmlaťte ho a seberte kanistr. Jděte zpátky a k vojákům. Všechny je zabijte a Silou složte sloupy vedle mostu a aktivujte je. Napravo vyberte všechny body, přejděte po mostě a zabijte vojáky. Obejděte strom a seberte body. Vyskočte po několika odrazových bodech a osvoboďte prvního náčelníka. S R2 přeleťte kolem stromu doleva a přehoupněte se dál doleva a s JarJarem vyskočte pro kanistr.

Vraťte se dolu a pokračujte po dalším mostě napravo. Jděte doleva a vytáhněte se nahoru pro kanistr. Vraťte se na křižovatku, jděte doprava, Silou složte ze sloupku hák, vyskočte nahoru a osvoboďte náčelníka. Vraťte se na křižovatku, jděte rovně a osvoboďte náčelníka.

Jděte pořád dál a aktivujte všechna tlačítka. Přejděte most a pokračujte po pláži. Zabíjejte otravné obnovující se vojáky a sbírejte body na pláži i kamenech a trhejte kytičky. Když najdete mezi kytkama tří mrkve, objeví se na začátku na kameni další kanistr, pro který vyskočte s JarJarem. U velkého stromu vyskočte se skokanem nahoru a s R2 přeleťte doprava pro kanistr.

Až se dostanete k bráně, silou složte most nad bránou a pak vytrhněte kytičku vedle kamene nalevo od brány. Vyskočte nahoru, sestřelte dva terče a seberte kanistr. Projděte bránou k bažině.

Jděte bažinou doleva a na skále zabijte robota s vysílačkou. Napravo zabijte dalšího robota s vysílačkou. Ještě víc napravo silou dostaňte stíhačku z bažiny, vyskočte na ni a se skokanem seberte kanistr. Na kytky napravo použijte sílu, z kostky přesuňte silou k sobě a složte vor. Pak pokračujte dál puklinou ve skále.

Jděte dál, zabíjejte vojáky a jako obvykle trhejte silou vegetaci. Pod jednou kytkou najdete odrazový terč, tak se vytáhněte a s R2 přeleťte doprava pro kanistr. Na konci zničte velkého robota a Silou vytrhejte kytky. Vyskákejte po vzniklých plošinkách. Jděte nahoru a Silou ničte kameny. Cestou narazíte na odrazový bod, tak se vytáhněte pro další kanistr. Na konci složte schody a stoupněte si na tlačítka. Pokračujte, zničte odpor a pokračujte doleva. Rozstřelte čtyři lampy až vyjede raketa. Vyskočte na špičku a se skokanem seberte kanistr. Silou raketu otevřete.