E3K3 - Generál Grievous

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda III, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Obiwan Kenobi, Velitel Cody Požadavek na True Jedi: cca 6,800 bodů

Útočte na Grievouse a až skočí na stupínek do strany, rozstřelte bomby po stranách. Uberte Grievousovi další životy a složte Silou most. S R2 přeleťte od mostu doleva a seberte kanistr. Přeskočte díru a seberte kanistr ve skále. Vraťte se zpátky, jděte doprava a přeleťte napravo ke kanistru, Vytáhněte se nahoru, seberte body, rozstřelte stěnu a skočte pro další kanistr. Vraťte se na střet. Přejděte přes most a pokračujte po skále nahoru. Nalevo složte silou stupínky a s JarJarem seberte další dva kanistry. Jděte doprava, Silou složte stupínek, skočte doprava dolu a seberte kanistr.

Přepněte se na vojáka a vyskočte na stupínek. Rozběhněte se směrem k robotovi, vyskočte a střelte. Vraťte se do středu a opět útočte na robota.

Až zase odskočí, jděte po mostě doprava až k místu, kde předtím stál. Silou složte schody a vyskákejte nahoru a pokračujte. Rozbijte zeď, silou posuňte bombu k robotovi a Bombu sestřelte. S R2 přeleťte, kde stál Grievous, seberte kanistr, přeleťte kolem zdi doprava, seberte další kanistr. Jděte po římse dál do místnosti. Bomby na podlaze vás okamžitě zabijí, ale jsou z nich body, takže ve hře jednoho hráče použijte druhého pro odpalování, abyste nepřišli o svoje body. Pak přehoďte čtyři páky na prostředku a seberte kanistr.

Vraťte se do středu a zabijte Grievouse.