E3K2 - Kancléř v Zajetí

Autor: Nothrem & igamenir <legosw(at)nothrem.cz>, Téma: Epizoda III, Vydáno dne: 18. 09. 2006

Story postavy: Anakin Skywalker (Jedi), Obiwan Kenobi, Kancléř Palpatin Požadavek na True Jedi: cca 43'500 bodů

Rozmlaťte bedny, použijte sílu na letadla a roury. Vpravo se vytáhněte na římsu a seberte kanistr. Jděte do chodby a zbavte se robotů. Přehoďte silou všech osm modrých a červených pák. Silou zničte dveře, přehoďte další páky a zbavte se dalších robotů. Vytáhněte se nahoru pro kanistr.

Seskočte dolů a zničte další eskadru robotů. Silou složte stupínky a vyskákejte nahoru. Jděte doleva a silou aktivujte přístroj. Pak rozbijte silou jednu z mříží a prolezte rourou. S R2 otevřete levé dveře a seberte kanistr. S 3PO otevřte prostřední dveře a seberte kanistr. S R2 otevřte pravé dveře, posuňte silou bombu a pak ji nechte vybuchnout.

Zbavte se robotů a jděte doleva pro body a kanistr. Vraťte se, kde jste začínali a se skokanem vylezte nahoru a skočte do výklenku pro kanistr. Dejte se doprava po ochozu. Silou složte plošinu, vyskočte a přepněte páčku. Větrákem vyskočte nahoru, zničte robota a otevřete dveře. Opět bojujete s Hrabětem Dooku a jeho roboty. Když Vás chytí silou, můžete se při hře jednoho hráče přepnout do druhé postavy.

Po zabití Dooku jděte doprava a doleva na římsy pro body. Do modrých beden vždy sekněte, utečte před výbuchem a vraťte se pro body. Jděte po schodech nahoru a v pravých dveřích pro R2 seberte kanistr a ve dveřích pro 3PO rozmlaťte zeď a seberte body. Nalevo seberte ze dveří pro R2 další body. Pak jděte do prostředních dveří, utíkejte směrem ke kameře před stěnou a vyhýbejte se dírám. Pokud jste si nepozbírali všechny body, aktivujte na konci s R2 konzoli a vraťte se pro ně.

Pokračujte po schodech nahoru a pak doprava. Přehazujte sílou všechny kolečka a páky, abyste zbírali body a vypínali páry. Na konci ji vypněte pomocí R2-D2. Silou složte plošinu, použijte sílu na kolo o kus dál a seberte kanistr. Na konci otevřete dveře s R2 dveře.

Zbavte se bojových robotů a jděte na můstek, kde zničte jednotku robotů. Nalevo a napravo seberte kanistry a přepněte dvě páky.